Rezervace

Poznejte náš masážní salon v centru Uherského Hradiště

Zarezervujte si termín ještě dnes

O nás
Vítáme vás na stránkách thajského masážního salónu ,,ARIYA“ v Uherském Hradišti.

V České republice jsme od roku 2012 a dosud jsme působily v Napajedlech. Do Uherského Hradiště jsme se přestěhovali za účelem větších prostor a zároveň zkvalitnění našich služeb. Můžete si sami vybrat z několika druhů masáží a nebo vám rádi s výběrem pomůžeme. Naše masérky pocházejí z Thajska a Kambodže a učily se tomuto umění v chrámové škole ,,WAT PHO“ v Bangkoku, kde jim také byly uděleny certifikáty. Získaly zde cit pro thajské masáže a nepostradatelné vědomosti o technikách a anatomii lidského těla. Navštivte náš salón a přesvědčte se sami o kvalitách masérek.

O nás
Thajská masáž je práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Je to terapeutická procedura známá více než dva a půl tisíce let.

Tato masáž se velmi liší od klasických masáží, které známe v Evropě. Umění thajské masáže vyžaduje obsáhlou znalost lidského těla, jeho akupresurních bodů a energetických drah.

Thajská masáž se zaměřuje na celé tělo, přičemž největší působení je soustředěno na svaly nohou, klouby, chodidla a záda, protože právě tyto části lidského těla jsou denně nejvíce namáhány. Pomáhá při úlevě a odstranění bolestí zad, hlavy a chodidel, ale také krční páteře, kloubů, kolen, ramen a loktů. Zárověň zlepšuje krevní oběh, uvolňuje stres a napětí a pomůže vám celkově zregenerovat tělo i duši.

X

Chcete se objednat? Rezervujte si schůzku ještě dnes!